piątek, 30 marca 2012

Aniołek

Dla HaftyTiny. Miał być co prawda na czerwonej kartce, ale ta niestety lekko się podniszczyła... więc wykonałam jak poniżej pokazuję :) W zamian dostanę śliczną metryczkę dla mojej córeczki, oczywiscie cierpliwie czekam bo wiem, że to wymaga naprawdę duzej precyzji.

Kartka A3, ołowek i troszkę pasteli.


Na podstawie komputerowej animacji.
Mam nadzieję, że na żywo będzie się bardziej podobał. Wiem, że idealnie identyczny nie jest, nad czym ubolewam, ale nie mam tyle wytrwałości i cierpliwosci, by rysować tydzień... ale idąc za słowami męża - nie kopiuj jak kserokopiarka, daj coś z siebie w tym rysowaniu :)

Rysuję dalej :)
Pozdrawiam i udanego weekendu życzę!

11 komentarzy:

 1. Masz bardzo mądrego męża!!!:DDD No lepiej bym tego nie powiedziała, mój mąż powiedział, że piękny!!Mi się właśnie marzył taki Aniołek, któremu Autor daje coś od siebie, dla mnie ma wtedy magiczną moc, a ma chronić dzieci więc takiej potrzebuje! Ja widziałam grafikę i naprawdę narysowałaś dokładnie tak samo tylko z tą różnicą, że Twoja praca ma to "coś", jest prawdziwa, Ty ją zrobiłaś , a nie komputer!Haft też można zrobić na maszynie, a jednak jak się wyhaftuje ręcznie to jest różnica, tak jest z każdą ludzką pracą. Dla mnie jesteś Artystką przez duże A, tak wogóle to malujesz tylko dla siebie? Na metryczkę wskoczył już prosiaczek:D pozdrawiam serdecznie dziękując za serduszko i chęci do namalowania Aniołka (nie mogę się napatrzeć!)

  OdpowiedzUsuń
 2. aha jak mój mąż mówi, że piękny to znaczy najlepszy na świecie, na moje hafty kręci tylko głową jak pytam o zdanie:DD

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo dziękuję za miły komentarz :) oczywiscie rysuję dla siebie - mam swój obraz na ścianie :) ale zazwyczaj jak coś dla siebie zrobię - i tak znajdzie ścianę u kogoś innego, co jest dla mnie miłą zachętą do rysowania dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aniołek w Twoim wykonaniu bardziej mi się podoba niż animacja do której wstawiłaś link. Delikatna kreska i kolorystyka - pięknie! Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mogłabyś robić rysunki do książeczek dla dzieci:D

  OdpowiedzUsuń
 6. :):) Pięknie narysowałaś tego Aniołka :)))
  Też bardzo lubię tę animację, jest taka marzycielska :)))
  Gratuluję Justysi obrazka do pokoju dzieci i jestem pewna, że metryczka też będzie cudna!!!
  Serdeczności posyłam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. uśmiechnęłam sie na widok tej pracy. Cudowna. :))

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny aniołek. Bardzo podoba mi się taki styl rysowania. Cudny;)

  OdpowiedzUsuń