poniedziałek, 12 marca 2012

szukam pomysłów

Mam czerwona kartke A4. Szukam pomysłów. Moze coś podpowiecie?
Mam w głowie dwa plany jak ją wykorzystać, ale czekam na jakąś iskierkę z Waszej strony. Może ktoś jest chętny na jakiś rysunek na czerwonej kartce? Chętnie mu narysuję w zamian za jakieś przydasie lub w zamian za nic - dla własnej uciechy!! :)

I've got one red piece of paper... How can I use it? Waiting for some ideas. Maybe you will have some project? :)

9 komentarzy:

 1. ooo, a jakie przydasie potrzebujesz?:D zapraszam do siebie, może Ci się coś spodoba, marzy mi się jakiś Anioł dla dzieci co by je chronił!

  OdpowiedzUsuń
 2. ja bym dała świecę na tle takiego starego cegalnego muru, ale znacznie ciemniejszego od standardowej czerwieni.

  Doszły kolczyki? Mam nadzieję, że całe? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam gobelin: wieś, takie południowe, a może całkiem arabskie klimaty: białe budynki, jakaś palma, długie szaty i czerwone niebo. w kolorze. Wygląda bardzo klimatycznie;)
  A drugie skojarzenie to jakiś las, raczej taki zimowy, bez liści, droga, w oddali widok na miasteczko lub zamek na wzgórzu. ten raczej w czerni, albo lekko czymś podkolorowany.
  Pozdrawiam;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja to mam bardziej krwawe pomysły - wyjące wilki (sylwetki), albo coś innego w klimacie teatru cieni.

  OdpowiedzUsuń
 5. nie spodziewałam sie tylu pomysłów! dziękuję! pokazałyście, co macie w głowie i jakie ciemne strony Wami rządzą ;-DDD ja jestem jednak chyba bardziej ułożona ;-DD
  pozwolę sobie zostać przy propozycji haftytiny - narysuję Anioła dla Jej dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla moich? Nie wierzę, tak się cieszę, zawsze myślałam o Aniele zrobionym z intencją, wierzę w takie rzeczy, a wiara czyni cuda, więc teraz będzie już wszystko dobrze! Potrzebowałam takiego bodźca! Proszę Cię wybierz coś sobie u mnie, mam nadzieję, że coś tam znajdziesz, oczywiście będzie zrobione tylko dla Ciebie, może masz jakieś specjalne życzenie? haftytiny@o2.pl Pozdrawiam serdecznie Justyna

  OdpowiedzUsuń
 7. Anioł zawsze da radę :) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń